Volgende wedstrijd

Ado Den Haag

 

    

   

 

 

 

 

ADO Filmpjes

Selectie gearriveerd in het Spaanse Estepona

Selectie gearriveerd in het Spaanse Estepona

  Onze spelersgroep werkte zondagmorgen een training af in het Kyocera Stadion om na een...

Eredivisietopscorer Kramer wijst Turkse aanbieding af

Eredivisietopscorer Kramer wijst Turkse aanbieding af

  Michiel Kramer heeft een aanbieding van een Turkse club van tafel geveegd. De...

Update overname United Vansen

Update overname United Vansen

Enkele maanden geleden had onze groot aandeelhouder Mark van der Kallen aangegeven tot eind...

Duitse interesse voor Van Duinen

Duitse interesse voor Van Duinen

FC Ingolstadt 04 is volgens het Duitse Sky Sports in de race voor de handtekening van Van...

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Selectie gearriveerd in het Spaanse Estepona

05-01-2015

Selectie gearriveerd in het Spaanse Estepona

  Onze spelersgroep werkte zondagmorgen een training af in het Kyocera Stadion om na een stevige lunch te vertrekken richting Rotterdam / The Hague Airport voor het trainingskamp van deze winterstop. Bestemming wederom het Spaanse Estepona, in de buurt van Malaga. Clubfotograaf Laurens Lindhout is aanwezig in Spanje en zal u zo veel mogelijk laten zien wat er gebeurt en hoe...

Lees Meer

Eredivisietopscorer Kramer wijst Turkse aanbieding af

04-01-2015

Eredivisietopscorer Kramer wijst Turkse aanbieding af

  Michiel Kramer heeft een aanbieding van een Turkse club van tafel geveegd. De topscorer van de Eredivisie is gewoon met ADO Den Haag op trainingskamp naar het Spaanse Estepona vertrokken. Dat meldt Omroep West. Het is niet bekend om welke club uit Turkije het gaat, maar het is wel duidelijk dat het Gaziantepspor of Mersin betreft. Beide clubs bevinden zich...

Lees Meer

Update overname United Vansen

01-01-2015

Update overname United Vansen

Enkele maanden geleden had onze groot aandeelhouder Mark van der Kallen aangegeven tot eind 2014 geen uitspraken meer te doen over het wel of niet doorgaan van de verkoop van de aandelen van ADO Den Haag aan het Chinese bedrijf United Vansen. Recentelijk heeft United Vansen aangegeven op korte termijn tot betaling te zullen overgaan, eerdere belemmeringen daarvoor in China...

Lees Meer

Duitse interesse voor Van Duinen

24-12-2014

Duitse interesse voor Van Duinen

FC Ingolstadt 04 is volgens het Duitse Sky Sports in de race voor de handtekening van Van Duinen. De club staat momenteel bovenaan in de Tweede Bundesliga en ligt daarmee op koers voor promotie naar het hoogste niveau. Om deze ambitie kracht bij te zetten overweegt de technische leiding om in Den Haag aan te kloppen voor de aanvaller.   Van Duinen...

Lees Meer

Heerenveen-ADO zonder doelpunten

20-12-2014

Heerenveen-ADO zonder doelpunten

ADO Den Haag is er niet in geslaagd de laatste wedstrijd voor de winterstop tegen Sc Heerenveen de winst te behalen. In een bijzonder matige vertoning kwamen beide ploegen in het Abe Lenstra Stadion niet tot scoren. Na de 0-0 tegen ADO is Heerenveen nu al vier thuiswedstrijden op een rij zonder overwinning. Sc Heerenveen tegen ADO Den Haag was het...

Lees Meer

Waarheen leidt de weg…?

18-12-2014

Waarheen leidt de weg…?

Wie tien jaar geleden tegen mij had gezegd dat ADO Den Haag in 2014 op kunstgras zou spelen en in handen zou komen van een Chinees, had ik recht in zijn gezicht uitgelachen. Bij degene die dat vijf jaar geleden tegen me had gezegd, had ik precies hetzelfde gedaan. Maar pijnlijk is het feit dat we onze club langzaam maar...

Lees Meer

Chinese overname ADO niet afgerond voor duel tegen Ajax

24-11-2014

Chinese overname ADO niet afgerond voor duel tegen Ajax

    De verwachte overname van ADO Den Haag door het Chinese United Vansen is nog altijd niet definitief afgerond. Algemeen directeur Maarten Fontein sprak eerder de verwachting uit dat rondom de wedstrijd tegen Ajax, aanstaande zondag, de champagne zou kunnen worden ontkurkt. Maar voorlopig is er nog niets gepland, laat Fontein weten. De algemeen directeur bevond zich het afgelopen weekeinde nog in...

Lees Meer

3-1 nederlaag in Almelo

23-11-2014

3-1 nederlaag in Almelo

ADO Den Haag heeft zichzelf in Almelo een slechte dienst bewezen. De Hagenaars hadden echt afstand van de degradatieplaatsen kunnen nemen maar gaven het duel tegen laagvlieger Heracles, na een vlotte voorsprong, in een kwartier tijd eigenlijk weg: 3-1. Er zijn wedstrijden in een seizoen waarachter spelers en trainers een kruisje zetten als het gaat om punten pakken. Het uitduel tegen...

Lees Meer

Kanon met Ivoorkust gekwalificeerd voor Afrika Cup

20-11-2014

Kanon met Ivoorkust gekwalificeerd voor Afrika Cup

In een wedstrijd die een onrustig einde kende heeft Ivoorkust zich gekwalificeerd voor de Afrika door met 0-0 gelijk te spelen tegen Kameroen. Ivoorkust had na de 5-1 winst tegen Sierra Leone van afgelopen vrijdag aan een gelijkspel tegen Kameroen genoeg om zich te plaatsen voor de Afrika Cup. Door de vreugde dat het thuisland zich had gekwalificeerd kwamen er...

Lees Meer

Merencia met Curaçao uitgeschakeld in Caribbean Cup

17-11-2014

Merencia met Curaçao uitgeschakeld in Caribbean Cup

  Onze Papito Merencia verloor zaterdagnacht met Curaçao van Frans Guyana in de Caribbean Cup, de wedstrijd eindigde in een 4-1 nederlaag. Beide teams uit poule A streden om de 3e plek en daarmee een nog kleine kans om door te gaan in de race om de Copa America. De nederlaag tegen Frans Guyana betekende het definitieve einde van een avontuur...

Lees Meer

ADO in de transferwindow – van wanbeleid naar wangbeleid?

14-11-2014

ADO in de transferwindow – van wanbeleid naar wangbeleid?

Dat ADO over een smalle selectie beschikt, is een understatement. Het materiaal wat trainer Fraser tot zijn beschikking heeft, is daarom ook nodig toe aan verbreding. Maar kan de nummer 14 van de Eredivisie, met de beloofde Chinese duiten op zak, iets bijzonders uitrichten in de transferwindow van januari?   ADO lijkt haar eigen transferwindow niet open te gooien. De enige man...

Lees Meer

ADO Vrouwen na droomstart verdiend langs Telstar

14-11-2014

ADO Vrouwen na droomstart verdiend langs Telstar

ADO Den Haag Vrouwen kan voorlopig niet meer stuk! Vrijdagavond werd voor de tweede keer op rij een overwinning bijgeschreven in de BeNe League, waardoor ADO Den Haag Vrouwen, thuis, nog steeds ongeslagen is. Meteen vanaf de aftrap liep Telstar achter de feiten aan, al werd het op slag van rust nog wel even spannend. Onnodig, want ADO Den Haag...

Lees Meer

ADO wil topscorer Kramer niet laten gaan

12-11-2014

ADO wil topscorer Kramer niet laten gaan

  De prestaties van topscorer Michiel Kramer zijn bij andere clubs niet onopgemerkt gebleven. Maar zijn club ADO Den Haag wil hem in de winterstop onder geen beding laten gaan. De 25-jarige spits wordt nadrukkelijk gevolgd door onder meer Feyenoord. Kramer heeft nog een contract tot medio 2016. ‘We willen hem niet kwijt, dat is duidelijk’, aldus algemeen directeur Maarten Fontein tegen...

Lees Meer

Owobowale en De Boer in definitieve selectie Oranje Onder 18…

11-11-2014

Owobowale en De Boer in definitieve selectie Oranje Onder 18

  Onze spelers Segun Owobowale en Rody de Boer zijn opgenomen in de definitieve selectie van het Nederlands elftal voor spelers onder 18 jaar, dat maakte KNVB-coach Maarten Stekelenburg dinsdag 4 november bekend. Oranje Onder 18 zal deze maand afreizen naar Turkije om deel te nemen aan het vierlandentoernooi voor nationale elftallen O18. De Nederlanders nemen het in Turkije op tegen...

Lees Meer

Track The Talent bij ADO Den Haag

11-11-2014

Track The Talent bij ADO Den Haag

Op dinsdag 4 november was het Diamant College aanwezig in het Kyocera Stadion. De leerlingen van Diamant College zijn ongeveer 1 tot 1,5 jaar woonachtig in Nederland. De bedoeling van de ISK-klas (internationale schakel klas) is om de leerlingen zo goed mogelijk door te laten stromen naar het reguliere onderwijs.   Het Diamant College volgt het project ''Track The Talent''. Track The...

Lees Meer

Zwaarbevochten overwinning op Willem II, 3-2

11-11-2014

Zwaarbevochten overwinning op Willem II, 3-2

ADO Den Haag heeft door een benauwde 3-2 overwinning de aansluiting met de concurrenten gevonden. De zege werd voor de poorten van de hel weggesleept, want de Tilburgers trokken een 2-0 achterstand gelijk en hadden kansen op een voorsprong. Maar uiteindelijk zorgde een benutte strafschop van Roland Alberg voor de 3-2 winst. Daar waar Willem II staat, wil ADO Den Haag...

Lees Meer

ADO Den Haag - AZ 2-3

28-09-2014

ADO Den Haag - AZ 2-3

ADO Den Haag wacht nog altijd op zijn tweede seizoenszege. Tegen AZ werd er keihard gewerkt maar zat het alles behalve mee, waardoor de bezoekers een overwinning konden boeken: 2-3. In een weinig sprankelend duel, dat door ex-ADO Den Haag-coach en toekomstig AZ-trainer John van den Brom werd gadegeslagen, speelden de Scandinavische backs van de Alkmaarders een hoofdrol. De rechter-...

Lees Meer

ADO Vrouwen in één helft klaar

26-09-2014

ADO Vrouwen in één helft klaar

ADO Den Haag Vrouwen heeft zich optimaal hersteld van de 2-1 nederlaag die in de afgelopen speelronde van de BeNe League werd geleden tegen Standard Luik. Oud-Heverlee Leuven werd vrijdagavond als speelbal gebruikt in het Kyocera Stadion. Na negentig minuten stond het 4-0. Na de verliespartij tegen Standard Luik wilden de dames uit de Hofstad zich het liefst zo snel mogelijk...

Lees Meer

Vermoedelijke opstelling Ado Den Haag


RKC Waalwijk neemt het op eigen veld op tegen ADO Den Haag. De thuisploeg won de laatste drie uitwedstrijden met 1-0 en dat was een record dit seizoen. De gasten pakten vorige week een punt tegen FC Twente, maar hebben zestien punten minder dan vorig jaar. Van de acht ontmoetingen in Waalwijk tussen RKC en ADO overheerst de eerstgenoemde: 5x winst RKC en 3x winst ADO. Ali Boussaboun is geschorst. Sigourney BandjarTjarron Chery, Christian Kum en John Verhoekstaan op scherp.

RKC Waalwijk neemt het op eigen veld op tegen ADO Den Haag. De thuisploeg won de laatste drie uitwedstrijden met 1-0 en dat was een record dit seizoen. De gasten pakten vorige week een punt tegen FC Twente, maar hebben zestien punten minder dan vorig jaar. Van de acht ontmoetingen in Waalwijk tussen RKC en ADO overheerst de eerstgenoemde: 5x winst RKC en 3x winst ADO. Ali Boussaboun is geschorst. Sigourney BandjarTjarron Chery, Christian Kum en John Verhoekstaan op scherp.


Verwachte opstelling RKC Waalwijk: Jeroen ZoetArd van Peppen, Guy Ramos, Henrico Drost, Cuco Martina; Evander SnoSander DuitsRobert BraberMitchell Schet, Krisztian Nemeth en Aaron Meijers.

Verwachte opstelling ADO Den Haag: Gino Coutinho; Kenneth Omeruo, Gabor Horváth, Christian Kum, Christian SupusepaJens Toornstra, Alexsandar Radosavljevic, Lex ImmersCharlton Vicento, Ebi Smolarek en Tjaronn Chery.