Volgende wedstrijd

Ado Den Haag

 

    

   

 

 

 

 

ADO Filmpjes

Chinese overname ADO niet afgerond voor duel tegen Ajax

Chinese overname ADO niet afgerond voor duel tegen Ajax

    De verwachte overname van ADO Den Haag door het Chinese United Vansen is...

3-1 nederlaag in Almelo

3-1 nederlaag in Almelo

ADO Den Haag heeft zichzelf in Almelo een slechte dienst bewezen. De Hagenaars hadden echt...

Kanon met Ivoorkust gekwalificeerd voor Afrika Cup

Kanon met Ivoorkust gekwalificeerd voor Afrika Cup

In een wedstrijd die een onrustig einde kende heeft Ivoorkust zich gekwalificeerd voor de...

Merencia met Curaçao uitgeschakeld in Caribbean Cup

Merencia met Curaçao uitgeschakeld in Caribbean Cup

  Onze Papito Merencia verloor zaterdagnacht met Curaçao van Frans Guyana in de Caribbean...

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Chinese overname ADO niet afgerond voor duel tegen Ajax

24-11-2014

Chinese overname ADO niet afgerond voor duel tegen Ajax

    De verwachte overname van ADO Den Haag door het Chinese United Vansen is nog altijd niet definitief afgerond. Algemeen directeur Maarten Fontein sprak eerder de verwachting uit dat rondom de wedstrijd tegen Ajax, aanstaande zondag, de champagne zou kunnen worden ontkurkt. Maar voorlopig is er nog niets gepland, laat Fontein weten. De algemeen directeur bevond zich het afgelopen weekeinde nog in...

Lees Meer

3-1 nederlaag in Almelo

23-11-2014

3-1 nederlaag in Almelo

ADO Den Haag heeft zichzelf in Almelo een slechte dienst bewezen. De Hagenaars hadden echt afstand van de degradatieplaatsen kunnen nemen maar gaven het duel tegen laagvlieger Heracles, na een vlotte voorsprong, in een kwartier tijd eigenlijk weg: 3-1. Er zijn wedstrijden in een seizoen waarachter spelers en trainers een kruisje zetten als het gaat om punten pakken. Het uitduel tegen...

Lees Meer

Kanon met Ivoorkust gekwalificeerd voor Afrika Cup

20-11-2014

Kanon met Ivoorkust gekwalificeerd voor Afrika Cup

In een wedstrijd die een onrustig einde kende heeft Ivoorkust zich gekwalificeerd voor de Afrika door met 0-0 gelijk te spelen tegen Kameroen. Ivoorkust had na de 5-1 winst tegen Sierra Leone van afgelopen vrijdag aan een gelijkspel tegen Kameroen genoeg om zich te plaatsen voor de Afrika Cup. Door de vreugde dat het thuisland zich had gekwalificeerd kwamen er...

Lees Meer

Merencia met Curaçao uitgeschakeld in Caribbean Cup

17-11-2014

Merencia met Curaçao uitgeschakeld in Caribbean Cup

  Onze Papito Merencia verloor zaterdagnacht met Curaçao van Frans Guyana in de Caribbean Cup, de wedstrijd eindigde in een 4-1 nederlaag. Beide teams uit poule A streden om de 3e plek en daarmee een nog kleine kans om door te gaan in de race om de Copa America. De nederlaag tegen Frans Guyana betekende het definitieve einde van een avontuur...

Lees Meer

ADO in de transferwindow – van wanbeleid naar wangbeleid?

14-11-2014

ADO in de transferwindow – van wanbeleid naar wangbeleid?

Dat ADO over een smalle selectie beschikt, is een understatement. Het materiaal wat trainer Fraser tot zijn beschikking heeft, is daarom ook nodig toe aan verbreding. Maar kan de nummer 14 van de Eredivisie, met de beloofde Chinese duiten op zak, iets bijzonders uitrichten in de transferwindow van januari?   ADO lijkt haar eigen transferwindow niet open te gooien. De enige man...

Lees Meer

ADO Vrouwen na droomstart verdiend langs Telstar

14-11-2014

ADO Vrouwen na droomstart verdiend langs Telstar

ADO Den Haag Vrouwen kan voorlopig niet meer stuk! Vrijdagavond werd voor de tweede keer op rij een overwinning bijgeschreven in de BeNe League, waardoor ADO Den Haag Vrouwen, thuis, nog steeds ongeslagen is. Meteen vanaf de aftrap liep Telstar achter de feiten aan, al werd het op slag van rust nog wel even spannend. Onnodig, want ADO Den Haag...

Lees Meer

ADO wil topscorer Kramer niet laten gaan

12-11-2014

ADO wil topscorer Kramer niet laten gaan

  De prestaties van topscorer Michiel Kramer zijn bij andere clubs niet onopgemerkt gebleven. Maar zijn club ADO Den Haag wil hem in de winterstop onder geen beding laten gaan. De 25-jarige spits wordt nadrukkelijk gevolgd door onder meer Feyenoord. Kramer heeft nog een contract tot medio 2016. ‘We willen hem niet kwijt, dat is duidelijk’, aldus algemeen directeur Maarten Fontein tegen...

Lees Meer

Owobowale en De Boer in definitieve selectie Oranje Onder 18…

11-11-2014

Owobowale en De Boer in definitieve selectie Oranje Onder 18

  Onze spelers Segun Owobowale en Rody de Boer zijn opgenomen in de definitieve selectie van het Nederlands elftal voor spelers onder 18 jaar, dat maakte KNVB-coach Maarten Stekelenburg dinsdag 4 november bekend. Oranje Onder 18 zal deze maand afreizen naar Turkije om deel te nemen aan het vierlandentoernooi voor nationale elftallen O18. De Nederlanders nemen het in Turkije op tegen...

Lees Meer

Track The Talent bij ADO Den Haag

11-11-2014

Track The Talent bij ADO Den Haag

Op dinsdag 4 november was het Diamant College aanwezig in het Kyocera Stadion. De leerlingen van Diamant College zijn ongeveer 1 tot 1,5 jaar woonachtig in Nederland. De bedoeling van de ISK-klas (internationale schakel klas) is om de leerlingen zo goed mogelijk door te laten stromen naar het reguliere onderwijs.   Het Diamant College volgt het project ''Track The Talent''. Track The...

Lees Meer

Zwaarbevochten overwinning op Willem II, 3-2

11-11-2014

Zwaarbevochten overwinning op Willem II, 3-2

ADO Den Haag heeft door een benauwde 3-2 overwinning de aansluiting met de concurrenten gevonden. De zege werd voor de poorten van de hel weggesleept, want de Tilburgers trokken een 2-0 achterstand gelijk en hadden kansen op een voorsprong. Maar uiteindelijk zorgde een benutte strafschop van Roland Alberg voor de 3-2 winst. Daar waar Willem II staat, wil ADO Den Haag...

Lees Meer

ADO Den Haag - AZ 2-3

28-09-2014

ADO Den Haag - AZ 2-3

ADO Den Haag wacht nog altijd op zijn tweede seizoenszege. Tegen AZ werd er keihard gewerkt maar zat het alles behalve mee, waardoor de bezoekers een overwinning konden boeken: 2-3. In een weinig sprankelend duel, dat door ex-ADO Den Haag-coach en toekomstig AZ-trainer John van den Brom werd gadegeslagen, speelden de Scandinavische backs van de Alkmaarders een hoofdrol. De rechter-...

Lees Meer

ADO Vrouwen in één helft klaar

26-09-2014

ADO Vrouwen in één helft klaar

ADO Den Haag Vrouwen heeft zich optimaal hersteld van de 2-1 nederlaag die in de afgelopen speelronde van de BeNe League werd geleden tegen Standard Luik. Oud-Heverlee Leuven werd vrijdagavond als speelbal gebruikt in het Kyocera Stadion. Na negentig minuten stond het 4-0. Na de verliespartij tegen Standard Luik wilden de dames uit de Hofstad zich het liefst zo snel mogelijk...

Lees Meer

Almere City FC - ADO Den Haag 2-2 Almere wns

23-09-2014

Almere City FC - ADO Den Haag 2-2 Almere wns

ADO Den Haag is net als vorig seizoen al in een vroeg stadium in het KNVB-bekertoernooi uitgeschakeld. Tegen Jupiler Leagueclub Almere City FC verloren de Hagenaars na strafschoppen door alle penalty’s te missen. Het duel tegen de nummer zestien van de Jupiler League leek op papier een makkelijke opgave. Hierdoor zou ADO Den Haag, dat de laatste jaren weinig bekerronden heeft...

Lees Meer

United Vansen in afwachting van goedkeuring overheid

12-09-2014

United Vansen in afwachting van goedkeuring overheid

United Vansen heeft aan de Stichting Stadion Ontwikkeling laten weten dat het verkrijgen van de goedkeuring van de Chinese overheid, benodigd voor de betaling van de koopprijs van de aandelen in N.V. ADO Den Haag, veel meer tijd kost dan verwacht. Om deze reden kan de transactie niet binnen de overeengekomen termijnen worden afgerond. United Vansen geeft aan de transactie graag...

Lees Meer

Steijn wil Buwalda huren

01-09-2014

Steijn wil Buwalda huren

ADO Den Haag wil Robin Buwalda het komende seizoen verhuren.De residentieclub wil dat de verdediger meer speelminuten maakt. Met de komst van Timothy Derijck is die kans in Den Haag een stuk kleiner.   Volgens Omroep West is VVV een van de gegadigden om Buwalda voor een jaar over te nemen. Maurice Steijn is de hoofdtrainer van de Venlonaren en kent de...

Lees Meer

Cambuur Leeuwarden – ADO Den Haag 3-2

01-09-2014

Cambuur Leeuwarden – ADO Den Haag 3-2

Het is ADO Den Haag niet gelukt, om net als vorig seizoen, te winnen bij Cambuur Leeuwarden. Zaterdagavond ging de ploeg van coach Henk Fraser met 3-2 onderuit in de Friese hoofdstad. Het was een enerverende wedstrijd met kansen en doelpunten over en weer. De thuisploeg kwam eerst op voorsprong, maar dankzij Michiel Kramer en Xander Houtkoop kwam ADO Den...

Lees Meer

Werkzaamheden veld verlopen voorspoedig

26-06-2014

Werkzaamheden veld verlopen voorspoedig

Direct na de Rabobank World Cup Hockey 2014 is men begonnen aan de afbouw van het hockeyveld en de aanleg van het nieuwe kunstgrasveld voor ADO Den Haag. De kunstgrasmat waarop ADO Den Haag afgelopen seizoen haar meeste thuiswedstrijden speelde ligt nu bij Sportpark Ockenburgh in Den Haag, op het terrein van sv Die Haghe. Het hockeyveld dat in het Kyocera...

Lees Meer

Voorbereiding compleet met wedstrijd tegen Levante

25-06-2014

 Voorbereiding compleet met wedstrijd tegen Levante

Het complete programma van de voorbereiding op het nieuwe Eredivisieseizoen is inmiddels bekend. In de eerste fase van de voorbereiding speelt ADO Den Haag diverse oefenduels. Op zaterdag 5 juli is DVV Delft, ter ere van het 100-jarig bestaan van deze club, op Sportpark Kerkpolder, de eerste opponent van ADO Den Haag. Op woensdag 9 juli is DHC de tegenstander...

Lees Meer

Vermoedelijke opstelling Ado Den Haag


RKC Waalwijk neemt het op eigen veld op tegen ADO Den Haag. De thuisploeg won de laatste drie uitwedstrijden met 1-0 en dat was een record dit seizoen. De gasten pakten vorige week een punt tegen FC Twente, maar hebben zestien punten minder dan vorig jaar. Van de acht ontmoetingen in Waalwijk tussen RKC en ADO overheerst de eerstgenoemde: 5x winst RKC en 3x winst ADO. Ali Boussaboun is geschorst. Sigourney BandjarTjarron Chery, Christian Kum en John Verhoekstaan op scherp.

RKC Waalwijk neemt het op eigen veld op tegen ADO Den Haag. De thuisploeg won de laatste drie uitwedstrijden met 1-0 en dat was een record dit seizoen. De gasten pakten vorige week een punt tegen FC Twente, maar hebben zestien punten minder dan vorig jaar. Van de acht ontmoetingen in Waalwijk tussen RKC en ADO overheerst de eerstgenoemde: 5x winst RKC en 3x winst ADO. Ali Boussaboun is geschorst. Sigourney BandjarTjarron Chery, Christian Kum en John Verhoekstaan op scherp.


Verwachte opstelling RKC Waalwijk: Jeroen ZoetArd van Peppen, Guy Ramos, Henrico Drost, Cuco Martina; Evander SnoSander DuitsRobert BraberMitchell Schet, Krisztian Nemeth en Aaron Meijers.

Verwachte opstelling ADO Den Haag: Gino Coutinho; Kenneth Omeruo, Gabor Horváth, Christian Kum, Christian SupusepaJens Toornstra, Alexsandar Radosavljevic, Lex ImmersCharlton Vicento, Ebi Smolarek en Tjaronn Chery.